сентябрь, 2017 ел
дүшәмбе

28 сентябрь  көнне Тукай районы хакимият бинасында тукайлыларны Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты Илшат Юныс улы  Әминов шәхси сораулар белән кабул итә.

21 сентябь  көнне Кенәз  мәктәбендә Бөтендөнья тынычлык көне уңаеннан"Единый час духовности "Голубь мира"дигән    акция уздырдылар. Укучылар  күккә күгәрчен рәсемнәре беркетелгән шарлар очырдылар .

25 сентябрьдән 2 октябрьгә кадәр Татарстан Республикасында «#ДОБРЫЙТАТАРСТАН #МӘРХӘМӘТЛЕТАТАРСТАН Көзге мәрхәмәтлек атнасы – мәрхәмәтле эшләр эстафетасы» акциясе старт алды.Шушы акция кысаларында Кнәз авылы мәдәният йорты хезмәткәрләре мөмкинлекләре чикле балалар яшәүче гаиләләрдә булдылар.

Прокуратурой Тукаевского района в Управление Роскомнадзора по Республике Татарстан направлена информация об ограничении доступа к 14 интернет-ресурсам экстремистского характера.

10 причин зарегистрироваться на портале gosuslugi.ru

25 сентябрь көненә Тукай районы буенча кыр эшләре көндәлеге

Район авыл хуҗалыкларында сөт җыеп тапшыру буенча оператив белешмә

Регистрация в ЕСИА

Рөстәм Миңнеханов Татарстан Республикасы Дәүләт Советына еллык юллама белән мөрәҗәгать итте

19 сентябрьдә авыл җирлекләрендәге ветераннар советы һәм инвалидлар оешмаларының рәисләре, аның актив әгьзалары, шулай ук президиум һәм ревизион комиссия активистлары Зөя шәһәр-утравына экскурсия белән бардылар.