ноябрь, 2017 ел
җомга

Телэнче-Тамак авыл китапханэсендэ Октябрь Революциясенен 100 еллыгына карата  "Ак чэчэк" балалар бакчасында тэрбиялэнуче, Телэнче- Тамак картлар  хэм инвалидлар  йортында  яшэучелэр очен энгэмэ узды

Тукай районның 9 айга социаль- икътисади усеш хәле

Тубән Суыксу мәктәп укучылары катнашында авыл китапханәсендә Бөек Октябрь социалистик революциясенә 100 ел туга багышланган  тематик кичә узды

III Машиностроительный кластерный форум  «Цифровое производство и будущее промышленности»

О Республиканском межнациональном молодежном форуме «Дружба народов – богатство Татарстана»

Хәрби хезмәткә чакырылучы гражданнарның хокукларын саклауны тәэмин итү, аларга хокукый ярдәм күрсәтү максатыннан, 15 ноябрьдә, иртәнге сәгать 9дан кичке17.00  кадәр, район халкы өчен «кайнар линия» эшләячәк. .

1-10 ноябрь аралыгында"Халык  участковые", бөтенроссия конкурсы 3 туры уза

Альфия Когогина назначена региональным координатором проекта «Локомотивы роста»