декабрь, 2017 ел

Тукай районында сәламәт яшәү рәвеше акциясе узды

«Ел эшкуары. Алтын йөзлек» республика конкурсында катнашу өчен гаризалар кабул итү дәвам итә.

Район "Тәрбия эше Узәге"  «Ожерелье Татарстана»дигән  республикакуләм бәйгенең муниципаль этабына нәтиҗә ясады.

2017нче елның 23 нче ноябрендә Балалар класстан тыш эшләр  үзәгехезмәткәрләре   Тәрбия эшләре буенча директор урынбасарлары,өстәмә белем бирүче педагоглар,сыйныф җитәкчеләре,педагог- оештыручылар  өчен һөнәри конкурсларның  муниципаль этабы үткәрелде.

28 ноябрь көнне Круглое Поле поселогы   мәдәният йортында Республикакүләм "Тату сыйныф серләре" бәйгесенең муниципаль этабы узды.

«ЭКОлидер» бәйгесендә катнаш  һәм җиңү яула!

Дөрес яшәргә кирәк”дигән республикакуләм  бәйге  Ришвәтчелеккә каршы көрәш буенча  программасы кысаларында уза.

Дөрес яшәргә кирәк”дигән республикакуләм  бәйгесенә нәтиҗә ясалды

Иске Дөреш һәм Яна Буләк авылларында инвалидлар ункөнлеге кысаларында тугәрәк өстәл артында сөйләшү узды

«Шәфкать» халыкка социаль ярдәм күрсәтү узәге психологы  "Лебедушка"балалар бакчасында инвалидлар ункөнлеге кысаларында   "Все мы разные, все мы похожи"дигән тренинг уздырды  һәм  "Про Диму" исемле  мультфильм курсәтелде