“Иң яхшы вожатый-2018“ исеменә Круглое Поле мәктәбенең 8 класс укучысы Пугач Аня лаек булды

2018 елның 16 феврале, җомга

02 февраль  көнне Новотроицкое  мәктәбендә республикакуләм  “Иң шәп вожатый-2018“ бәйгесенең район туры узды.Ул иң яхшы отряд вожатыен ачыклады. Бәйге Татарстан Варислар Союзының иң уңышлы проектларының берсе. Укучылар төрле номинацияләрдә сыналдылар.  Конкурсның финалында түбәндәге бәйгеләр оештырылды: яшьләр   үзләре һәм башкарган эшләре белән таныштыру, (самопрезентация);медицина һәм хокук темалары буенча cорауларга җавап биру; Балалар белән ничек эшли белүләрен ачыклау өчен, педагогик шартлар дигән бирем тәкъдим иту; тормыш шартларыннан чыгу юлларын сөйләп биру;класстан тыш чара үткәрү.  Нәтиҗәдә,  “Иң яхшы вожатый-2018“ исеменә   Круглое Поле мәктәбенең 8 класс укучысы  Пугач Аня   лаек булды .  Ул  конкурсның зона  этабында районыбыз данын яклаячак.