гыйнвар, 2018 ел
пәнҗешәмбе

18 гыйнвар көнне    Мәләкәс авылында гомер кичерүче тыл ветераны    үзенең 90 яшьлек юбилеен билгеләп узды.

Мәләкәс авылында гомер кичерүче тыл ветераны Трофимова Евдокия Александровна үзенең 90 яшьлек юбилеен билгеләп узды.

Ана капиталына алу өчен гаризаны   гаризаны электрон вариантта “шәхси кабинет“ аша җибәрә яки клиентлар хезмәтенә мөрәҗәгать итә алалар  -адрес pfrf.ru

Хуҗалыклар минераль ашламалар алуны дәвам итә

Сайлаулар-2018

Шушы көннәрдә  Малтабар  авылында гомер итүче Таһирә Хикмәтулла кызы  Солтанова 90 яшен тутырды.

Кече Шилнә мәктәбенең VII сыйныф укучысы Резедә Садриева (укытучысы – Зөлфия Мифтахова)  «Олимпка юл» («Путь к Олимпу») республика олимпиадасында  химия   фәне буенча призлы урынга лаек булды.Котлыйбыз!

«Олимпка юл» («Путь к Олимпу») республика олимпиадасында Тукай районының  Комсомолец мәктәбенең IX сыйныф укучысы Виктор Петров (укытучысы – Гөлия Йосыпова) химия   фәне буенча призлы урынга лаек булды.Котлыйбыз!