Тукай районы «Шәфкатъ» социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәгенең өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлекчәсе хезмәтләреннән файдаланучы Евдокия Головановага бүген 90 яшь тулды.

2020 елның 11 марты, чәршәмбе

Хөрмәтле юбилярны Тукай муниципаль Башкарма комитет җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Илфак Бариев, районның ветераннар советы иҗтимагый оешмасы җитәкчесе Галимҗан Зарипов, өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлекчәсе мөдире Гөлнур Исмагилова,социаль хезмәт күрсәтүче Альбина Миннегулова котлады.

Тантаналы шартларда Россия Президентының котлау хаты укылды. Бәйрәм барышында юбилярга ныклы сәламәтлек һәм озын гомер теләделәр.