октябрь, 2017 ел

Эчке эшләр министрлыгы тукайлыларның фикере белән кызыксына

9  октябрь  көненә Татарстан Республикасы һәм Приволжский федераль округта кулланыш товарларынын бәяләр үзгәреше турында белешмә.

Тукай районы   "Челны-овощи+" хуҗалыгында кәбестә җыю бара

2000 елдан бирле Күзкәй китапханәсендә «Хатирә» өлкәннәр клубы эшли.

Татарстанда 2018 елда минималь хезмәт хакы артачак.

Сегодня в Государственной Думе по инициативе фракции «Единая Россия» состоялись широкие общественные слушания на тему: «Комфортная городская среда как один из приоритетов бюджета на 2018-2020 годы». Участники обсудили ход реализации проекта в регионах и достигнутые результаты,  в том числе в рамках партийных проектов «Единой России» «Городская среда» и «Парки малых городов».

Пенсия фонды бүлеге хезмәткәрләренә әлеге социаль ярдәм турында сорап мөрәҗәгать иткән һәркемгә шәхси аңлату эше уздырылган. Узган ел белән чагыштырганда социаль тупланмадан баш тартучылар саны районда кимегән.